Čištění sedacích souprav a křesel

Je vaše sedací souprava osezená, špinavá od dětí, jídla, pití či domácích mazlíčků? Nabízíme vám hloubkové čištění sedacích souprav či křesel . Tímto čištěním dojde k odstranění skvrn, fleků, případného zápachu a zároveň dojde k oživení původních barev tkaniny.

 
 
 
 

           Čištění bytových koberců

Hloubkové čištění regulovaným proudem teplé vody s okamžitým odsáním nečistot . Váš koberec bude vždy perfektně čistý a voňavý.


 
 
 
 

          Čištění kusových koberců

Kusový koberec je vizitka vašeho obývacího pokoje. Dlouhý chlup v sobě navíc ukrývá spoustu prachu a roztočů, proto je dobré nechat ho čistit pravidelně.

 
 
 
 

         Čištění židlí, jídelních lavic....

V kuchyni to jde rychle. Stačí jeden oběd a je vystaráno. Postaráme se, aby jste již nemuseli myslet na tyto nepříjemnosti.

 
 
 
 

       Čištění autosedadel a autosedaček

Určitě to znáte. Kombinace jídla, pití, dětí v autě a sedadla jsou rázem zašpiněna. Váš automobil si zaslouží být jako nový.

 
 
 
 

Úklid společných prostor panelových  domů

Nechcete již nadále přihlížet špíně ve vašem domě?                                  
Nejste spokojeni s vaší stávající úklidovou službou?
Neuklízejí vaši sousedé, tak jak mají?

Za nejnižší cenu v HK, se nebudete již o nic muset starat a vchod bude vždy perfektně uklizen.

Neváhejte a využijte této nabídky, která vám ušetří spoustu práce.

Přesný rozpis prací a podrobnější informace, vám rádi zašleme na vyžádání.

 
 

Úklid restaurací, penzionů, hotelů, mateřských škol, státních a soukromých škol...

Od čištění koberců a židlí v kancelářích, sborovnách, kabinetech a restauracích, až po kompletní úklidy škol a ostatních budov.

 
 
 
 

Reference:

Restaurace Pod Terasami - Hradec Králové  - www.podterasami.cz
Natura DK - Nový Bydžov - www.naturadk.eu
Mama Klub - Chrudim - www.mamaklubchrudim.cz
Základní škola Smiřice - Smiřice - www.zs.mestosmirice.cz
Mateřské centrum Ratolest - Týniště nad Orl. - www.ratolest.bluefile.cz
Dětský domov se školou - Kostelec nad Orlicí - www.ddskostelec.cz
Nábytek Kavalír - www.nabytek-hradec.cz
Mateřská školka Pohádka - Sezemice - www.mssezemice.cz
Airtex Styl s.r.o. - Slatiňany - www.gravirovani-rezani.cz
Základní Škola Habrmanova - Hradec Králové -
www.habrmanova.cz

 
 Lenka Hasalíková S prací pana Andrýse jsme velice spokojeni, koberec i křeslo jsou jako nové. Máme doma psa, takže oboje bylo pěkně zaneřáděné. Navíc bylo čištění za super cenu. Moc děkujeme a všem doporučujeme!!! :-)

Miška Brandová Vážený pane Andrýs, kdyby se dalo dát v hodnocení více hvězdiček udělali bychom to :) Práce, kterou jste u nás odvedl je naprosto úžasná, nevěřili jsme, že by se někomu mohlo podařit, dát naše koberce opět do excelentního vzhledu, ale Vy jste prostě jednička, a i přes tak trochu "bojové" podmínky s teplou vodou a s velkou dřinou, jste dokázal že jste Pán na svém místě. Moc Vám děkujeme a určitě Vás budeme doporučovat na všechny strany.


Kateřina Bittnerová
Děkuji za supe úklid, jsem moc spokojená, všechno čisté a jako nové.... ještě využijeme Vaše služby...

Pavlína Herčíková Skvělá komunikace,skvělá cena,skvěle vyčištěná sedačka v profi rychlosti . Děkujeme a vřele doporučujeme ostatním :-)

Božena Hanušová Rychlost,domluva,spolehlivost opravdu jsem moc spokojená sedací souprava a koberec vyčištěn.mohu jen doporučit :-)

Tereza Voborová Moc děkuji za super vyčištění našeho gauče, který byl po našich dvou holčičkách totálně znečištěný... Nyní je zase jako nový :-) Skvělá komunikace, super cena a ta KVALITA!!! DOPURUČUJI DÁLE!!!!

Michaela Kumprechtová Po rychlé domluvě a téměř žádném čekání máme perfektně vyčištěná sedadla v autě. Opravdu jsem byla překvapená, že je vůbec možné znečištěné sedačky uvést do původního stavu. Takže skvělá komunikace a úžasný výkon i v bojových podmínkách (čištění v podstatě na ulici, v centru města). Za příjemnou cenu hodně parády, doporučuji.

Michaela Altmanová Dobrý den, moc děkuji za vyčištění koberce, který je po letech opět jako nový a všem ostatním Vás jen a jen doporučuji... Mějte se hezky a třeba zase někdy příště ;-)

Pavla Dostálová Maximalní spokojenost , domluva naprosto skvělá . Cena za odvedenou práci přijatelná , výsledek naprosto úžasný . Sedačka doslova září . Moc děkujeme

Netušilová Andrea Můžu vřele doporučit, sedačka je po vyčištění jako nová. Jsem maximálně spokojená s vyčištěním, přístupem, komunikací, cenou, prostě se vším. Všem doporučuji.

Karolína Křoustková Děkuji za dnešní vyčištění sedačky...konečně mám klid a mohu užívat Vánoc.Sedačka je krásně čistá a ta cena super.Jsme moc spokojení a mohu jen a jen doporučit.Přeji krásné svátky Karolína

Halina Wittová Naprostá spokojenost s výsledkem i profesionálním přístupem. Sedačka i koberec jsou znovu jak nové. Nad má očekávání. Doporučuji!

Alice Köppelová Dekujeme a doporucujeme!!! Uzasne jednani, profesionalni pristup, skvele ceny a nase sedacka vypada jako nova :-)

Roman Turek Děkujeme za krásnou novou sedačku a koberec! Velká spokojenost.

Zuzka F. Hertlová  Rychlost,kvalita,příjemná společnost a skromnost....a výsledek?Nádherně vyčištěný koberec a sedací souprava.Budu pravidelnou zákaznicí....Moje mamka si ihned domluvila termín a byla rovněž velmi spokojená :-D